четвер, 29 березня 2018 р.

           Творча зустріч

  Сьогодні, 19 березня, в школі розпочався Тиждень мистецтв. На творчу зустріч  в актовій залі зібралися учні 8-11 класів.
    Вчитель Карпенко І.М. розповіла про захоплюючий вид мистецтва - кіно і презентувала топ-10 кращих сучасних українських фільмів, які дістали схвальні відгуки глядача не лише в Україні, а й за її межами.
     Потім відбувся прем’єрний показ фільмів «Другий шанс» та «А, може, це любов…» режисера-аматора Гаркавенка Олександра, учня 9-А класу.  Перший фільм розкриває внутрішні проблеми людини, боротьбу з власними страхами і був знятий як домашнє завдання з предмету «Мистецтво».
     У фільмі «А, може, це любов…» чудово зіграли свої ролі учні 9-А класу Нетудихатка Аліна та Носенко Максим. Вони показали зародження світлого почуття між героями – школярами. Обидва фільми схвально були сприйняті глядачами. Всі переконалися, що в нашій школі є талановиті творчі учні!

1 коментар:

  1. Здравствуйте, все, я - Адрик Вадим, живущий в городе Курган, я хочу поделиться со всеми вами здесь о том, как мистер Бенджамин помог мне ссудой в размере 15 000 000,00 рублей, чтобы начать доставку продуктов питания после того, как у меня есть работа в Несколько отелей здесь, в Кургане, просто для того, чтобы зарабатывать на жизнь, но, к сожалению, у меня все еще были трудности с оплатой аренды, но сейчас я благодарю Бога, что теперь я работаю на себя, и 5 работников работают под моей опекой. Просто если вы ищете финансовую свободу, я посоветую вам связаться с мистером Бенджамином с этим электронным письмом ниже и номером приложения. lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740.

    ВідповістиВидалити