Вернісаж дитячих робітНЕЛІНА ІРИНА

Навчається на відмінно у 10 класі Золотоніської І-ІІІ ступенів школі №6. Є активною учасницею шкільного самоврядування. Іра має великі здібності до малювання. Її роботи неодноразово були представлені на шкільних виставках. Іра ставала переможницею численних творчих конкурсів.

 


ПОБИВАНЕЦЬ ГАЛИНА

Навчається у 11 класі Золотоніської І-ІІІ ступенів школи №6. Вчиться на відмінно. Галина - активна учасниця шкільного самоврядування. Захоплюється краєзнавством, бере участь у багатьох міських, обласних конкурсах. Має чудові здібності до образотворчого мистецтва. Дуже гарно витинає на папері.

 ПОЛТАВЕЦЬ АНАСТАСІЯ

Навчається Настя у 10 класі Золотоніської І-ІІІ ступенів школі №6 лише другий рік. Але вже встигла проявити свої творчі здібності до малювання. Хоч юна художниця ще шукає свій стиль, та зрозуміло, що найбільше їй вдаються графічні роботи, які виконані на досить високому рівні.

  

СКОРИК АННА

Анна – учениця 8 класу Золотоніської І-ІІІ ступенів школи №6. Навчається на відмінно. Захоплюється вивченням іноземних мов. Анна гарно малює, займається квілінгом, експериментує з техніками виконання своїх робіт. У минулому навчальному році зайняла І місце у міській олімпіаді з образотворчого мистецтва.

 

ЮРКЕВИЧ НАТАЛІЯ

Наталія навчається у 9 класі Золотоніської І-ІІІ ступенів школі №6. І хоча вона лише недавно переїхала до нашого міста, її вже полюбили однокласники і вчителі. Талант дівчини до малювання гідний захоплення. Особливо вдаються їй портретні зображення, хоча полюбляє юна художниця малювати і вигаданих фантастичних персонажів.


  


Воропай Віталіна

Воропай Віталіна - учениця 11 класу нашої школи. Відмінниця навчання, учасник і переможець багатьо творчих конкурсів: "Славетне минуле Черкаського краю", "Творчість Шевченка очима дітей" та ін. Має великі здібності до образотворчого мистецтва.


 Шакіров Ренат

Ренат навчається в 11 класі нашої школи. Захоплюється образотворчим мистецтвом, опановує  нові сучасні техніки: дудлінг, стімпанк, трайбл. У роботі використовує такі графічні матеріали як олівці, ручки, фломастери.


Немає коментарів:

Дописати коментар